Jestem Ola.

Od 2013 roku pomagam swoim Klientom stworzyć przestrzenie poprawiające samopoczucie, bazujące na zachowaniu równowagi pomiędzy estetyką, harmonią a funkcjonalnością.

Ukończyłam studia podyplomowe „Projektowanie architektury wnętrz i wystawiennictwa” na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz, Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, jak również kursy CREATOR: „Projektowanie wnętrz” oraz „Design i stylizacja wnętrz”.

Sprawnie poruszam się w wielu programach komputerowych do projektowania 2D i 3D takich jak: ArchiCAD, AutoCAD, 3ds Max, czy wizualizacji jak V-ray, jednak narzędziem, którego używam na co dzień jest SketchUp. Dlaczego? Bo uważam, że dobry warsztat i wiedza projektowa w połączeniu z szybkim i stosunkowo tanim programem pozwalają mi dostarczać projekty, które są przede wszystkim funkcjonalne, porządnie przemyślane i przystępne cenowo, a przy tym czytelne i pozostawiające nieco pola dla wyobraźni. Pomoc projektowa wcale nie musi być droga.

Głównym moim celem jest, aby stworzona przestrzeń dawała radość. Przyszli mieszkańcy domu mnie inspirują. Są jak bohaterowie bardzo dobrej książki, którą razem piszemy. Mam szczęście, że jako mól książkowy, mogę zapisywać coraz to inne pomysły na przestrzenie. Dzięki temu aż tak często nie zmieniam swojej domowej bajki.